B A L    K A R N A W A Ł O W Y

20 lutego roku w naszym przedszkolu odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, której ważnym elementem są bale. Dla przedszkolaków bal przebierańców to atrakcja, na którą zawsze z niecierpliwością czekają.Tego dnia w salach naszego przedszkola można było spotkać: królewny, motylki, pszczółki, wróżki, Indian, policjantów, piratów, żołnierzy, rycerzy, wilki, misie, małpki … nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Pomysłowość rodziców i dzieci nie miała granic.
Na początku przedszkolaki prezentowały swoje piękne stroje i pozowały do pamiątkowych zdjęć. Następnie wszyscy spotkali się w sali balowej u starszaków gdzie rozpoczęły się tańce przeplatane zabawami i konkursami: „Pszczółki”, zabawa: z kapeluszem, „Pociągi”, przeciąganie liny, konkursy: z balonami, taneczny „Wyginam śmiało ciało”. Oczywiście znalazło się też coś dla spragnionych i zmęczonych: chwila relaksu przy wspólnym podwieczorku przygotowanym przez rodziców. Kiedy zabawa dobiegła końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Na pocieszenie jednak otrzymały niespodziankę.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu balu.