Mamy siebie, mamy tak wiele… Dzień Mamy

Dnia 27 maja 2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Matki. Przygotowywana od miesiąca impreza odbyła się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Ewa Wrzosek. Potem nadszedł czas na występy dzieci. Uczniowie klas I-III szkoły podstawowej wraz z wychowawcami przygotowali piękny i wzruszający program artystyczny, w którym mogli wyrazić swoje uczucia do mam. Podczas występów nie zabrakło łez wzruszenia i uśmiechu na twarzach najbliższych.

Po zakończeniu części artystycznej wszystkie mamy zostały obdarowane przez swoje pociechy buziakami i własnoręcznie wykonanymi upominkami. Podczas słodkiego poczęstunku mamy wraz z dziećmi i wychowawcami miło spędziły czas.