PIKNIK RODZINNY

P I K N I K      R O D Z I N N Y

5 czerwca 2019  w Przedszkolu w Rozbitym Kamieniu odbył się coroczny Piknik Rodzinno- Integracyjny dla całej społeczności przedszkolnej oraz rodziców i dzieci z najbliższej okolicy nieuczęszczających jeszcze do przedszkola.

W spotkaniu wzięli również udział: Wójt Gminy Bielany pan Zbigniew Woźniak, zastępca przewodniczącego Rady Gminy pan Jan Łopuch.

Na początku dzieci z grupy 5-6 latków odtańczyły taniec z balonami. Następnie przedstawiciele organu prowadzącego wręczyli dzieciom nagrody za udział w konkursie plastycznym  pt. „Piękna nasza Polska cała”. Po części oficjalnej wszystkie dzieci mogły korzystać z atrakcji placu zabaw przygotowanego przez firmę „Pełno frajdy”. Do dyspozycji naszych wychowanków była duża dmuchana zjeżdżalnia,  plac zabaw, bilard nożny. Można było również stworzyć niesamowite budowle z mega klocków oraz pomalować sobie buźki.  Wychowawcy pracujący w przedszkolu również przygotowali dodatkowe atrakcje takie jak chociażby tor przeszkód, na którym można było się wykazać sprytem, zwinnością i szybkością. Odbyły się także zabawy z chustą animacyjną przy muzyce, czy warsztaty plastyczne. Dzieci obejrzały pokaz puszczania baniek mydlanych, mogły zamknąć się w dużej bańce oraz spróbować własnych sił w puszczaniu baniek dużych i małych. Brały udział w konkursach i quizach. Wszyscy uczestnicy mogli też skosztować kiełbaski z grilla ufundowanej przez firmę Topaz, oraz poczęstować się słodkościami i owocami przygotowanymi przez rodziców. Każde dziecko opuszczało piknik z żalem i „skręconym” fantazyjnie balonikiem.