Przedszkoliada

W czwartek 27 lutego w hali sportowej szkoły podstawowej nr 3 w Sokołowie Podlaskim odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym edycja „Przedszkoliady”.  Do rywalizacji przystąpiło 7 placówek z powiatu sokołowskiego. Nasze Przedszkole  było reprezentowane przez 12-osobową  drużynę złożoną z dzieci w wieku 5 i 6 lat. Każda grupa wiekowa brała udział w 7 konkurencjach dostosowanych do możliwości motorycznych uczestników. Dzieci wykazały się dużą sprawnością fizyczną w zakresie szybkości, zwinności, poczucia równowagi, skoczności i koordynacji ruchowej. Podczas rywalizacji sportowej towarzyszyła im wesoła atmosfera i dobra zabawa. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz słodkie nagrody. Z niecierpliwością czekają na II etap rywalizacji sportowej.