Dziś oszczędzam w SKO jutro w Banku Spółdzielczym

W listopadzie uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w konkursie plastycznym

zorganizowanym przez Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim pt: Dziś oszczędzam w SKO jutro w Banku Spółdzielczym.

Uczniowie wykonali prace różnymi technikami w formacie A-4. W konkursie wzięło udział 47 uczniów.

Szkolna komisja konkursowa w składzie: pani Danuta Perycz- opiekun SKO, pani Ewa Abramowska i pani Agnieszka Krysiak, wytypowała 10 prac do etapu powiatowego. Uczennica klasy IV – Natalia Popowska została wyróżniona na etapie powiatowym. Dziewczynka dostała dyplom oraz nagrodę rzeczową, natomiast pozostali uczestnicy za udział w konkursie otrzymali dyplomy i nagrody pocieszenia. Szkoła za propagowanie idei oszczędzania otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 500 złotych.