Gminne eliminacje XXXIV Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego.

22 maja Gminna Biblioteka Publiczna w Bielanach zorganizowała gminne eliminacje XXXIV Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego.
W konkursie udział wzięło 13. recytatorów z terenu Gminy Bielany. Komisja konkursowa po przesłuchaniu wszystkich uczestników eliminacji w dwóch kategoriach wiekowych wyłoniła zwycięzców. Wśród nich są uczniowie naszej szkoły.

W I grupie wiekowej (uczniowie klas I-III)  Natalia Rozbicka z klasy II zajęła drugie miejsce
natomiast
Zuzanna Stelęgowska z klasy I otrzymała wyróżnienie.

W II grupie wiekowej (uczniowie klas IV-VI) Gabriela Polkowska z klasy VI zajęła pierwsze miejsce,
Weronika Wojewódzka z klasy IV zajęła drugie miejsce natomiast
Magdalena Rozbicka z klasy IV otrzymała wyróżnienie.

Uczennice, które zajęły w/w miejsca zakwalifikowały się do eliminacji powiatowych, które odbędą się 29 i 31 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Podlaskim.

G R A T U L U J E M Y   !