„100 rocznica Odzyskania Niepodległości w moich oczach”- podsumowanie konkursu

4 grudnia laureaci konkursu plastycznego pn.: „100 rocznica odzyskania niepodległości w moich oczach” zorganizowanego przez Filię Biblioteki Pedagogicznej w Sokołowie Podlaskim i powiat sokołowski zebrali się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim. Spośród nadesłanych 200 prac w różnych kategoriach wiekowych, komisja konkursowa wyłoniła najciekawsze prace. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

W kategorii klas IV - VI   - III miejsce zajęła Aleksandra Dmowska uczennica klasy V.
W kategorii Gimnazja / Klasy VII-VIII uczennice naszego gimnazjum zajęły kolejno: II miejsce - Martyna Bachmura, III miejsce - Monika Bielińska. Natomiast wyróżnienie otrzymała Roksana Soszyńska.

Laureaci odebrali nagrody z rąk nowego starosty powiatu sokołowskiego. Pani Elżbieta Sadowska doceniła trud włożony w wykonanie prac oraz podziękowała młodym ludziom za zainteresowanie historią ojczyzny.
Gratulujemy naszym uczennicom sukcesu.UśmiechUśmiechUśmiech