Europejskie Odznaki Jakości za projekty Etwinning: "Be In The Game Boat" oraz "Eat Well, Get Active"

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy II i III otrzymali Krajowe i Europejskie Odznaki Jakości za projekty eTwinning realizowane w roku szkolnym 2019-2020.

Program eTwinning to społeczność szkolna z całej Europy współpracująca za pomocą mediów elektronicznych. Uczniowie i nauczyciele pracują na wirtualnej platformie Twinspace realizując założenia projektowe.

Nagrodzone przedsięwzięcia powstały przy całorocznej współpracy kilkunastu państw europejskich. Podczas działań projektowych uczniowie uczyli się komunikacji w języku angielskim, analizowali problemy oraz pracowali w zespołach wykonując różnorodne zadania.

Europejska Odznaka Jakości jest przyznawana przez Europejskie biuro eTwinning. Realizowane projekty były poddane ocenie pod kątem pięciu kryteriów merytorycznych: innowacja pedagogiczna i kreatywność, integracja z programem nauczania, współpraca szkół partnerskich, wykorzystanie technologii, rezultaty i wpływ podjętych działań na rozwój uczniów i warsztat pracy nauczyciela.

Uczniom GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów !!!