Zawieszenie zajęć obowiązujące od 26 października 2020 roku

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Decyzją pana Premiera klasy, od czwartej do ósmej szkoły podstawowej, przechodzą od najbliższego poniedziałku tj. od 26 października do 8 listopada na nauczanie zdalne.

W związku z tym:

• nauka uczniów klas 4-8 w Zespole Oświatowym im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu odbywać się będzie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość takich jak: poczta elektroniczna oraz Teamsy,
  • nauczyciele i uczniowie pracują zgodnie z obowiązującym planem lekcyjnym,
  • uczniowie klas I – III oraz przedszkolaki przychodzą do szkoły i pracują w trybie stacjonarnym bez zmian.
  • dalsze decyzje i szczegóły dotyczące nauki będą podawane na bieżąco.

Jeśli Państwa dzieci potrzebują dodatkowego sprzętu do nauki zdalnej prosimy o kontakt z wychowawcą.

Prosimy również motywować dzieci do nauki (szczególnie tej na odległość), kontrolować ich aktywność i frekwencję, utrzymywać kontakt z wychowawcami, zgłaszać problemy związane ze sprzętem i każde inne.

Dyrektor Ewa Wrzosek