FUTURE LOADING

Zespół Oświatowy im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu laureatem konkursu  „Nasz projekt eTwinning 2023”

eTwinning  to społeczność szkolna, gromadząca szkoły z całej Europy współpracująca za pomocą mediów elektronicznych. Uczniowie porozumiewają się ze sobą oraz zamieszczają przygotowane przez siebie materiały na specjalnej platformie Twinspace.

W roku szkolnym 2021/2022 klasa III pod opieką nauczyciela języka angielskiego zrealizowała projekt eTwinning FUTURE LOADING” Tematyką projektu była szeroko rozumiana ochrona środowiska oraz nauki ścisłe z użyciem technologii TIK.
Podejmując wyznaczone działania uczniowie uczyli się analizować problemy i pracować nad ich rozwiązaniem, ale przede wszystkim uczyli się komunikacji w języku angielskim.
Projekt powstał przy współpracy trzech państw: Turcji, Litwy i Polski. Łącznie w projekcie uczestniczyło 7 szkół.

12 lipca realizowany projekt otrzymał Krajową Odznakę Jakości, a 1 marca Jury Krajowego Biura eTwinning zdecydowało, że projekt zrealizowany przez uczniów i koordynatora znalazł się w gronie laureatów Ogólnopolskiego Konkursu „Nasz projekt eTwinning 2023”.

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego osiągnięcia i dziękujemy wszystkim, którzy ciężko zapracowali na ten sukces.